Regaty Żeglarskie o Puchar Grodu Staszica na Zalewie w Pile

DB
Regaty Żeglarskie o Puchar Grodu Staszica
Regaty Żeglarskie o Puchar Grodu Staszica Wiesław Szmagaj
Już po raz czternasty odbyły się Regat Żeglarskie o Puchar Grodu Staszica na Zalewie w Pile. Żaglówki wypłynęły na Zalew w sobotę rano. Zawodników podzielono na dwie grupy: dzieci do lat 11 oraz młodzież 12 - 15 lat. Rozegrano też zawody drużynowe. W kategorii dzieci do lat 11 pierwsze miejsce w Regatach Żeglarskich o Puchar Grodu Staszica zajęła Barbara Grzybowska z MSK MDK Trzcianka. W kategorii 12 - 15 lat zwyciężył Krzysztof Gurdak z Człuchowa. W klasyfikacji drużynowej zwyciężył UKS Wodniak z Piły. Więcej o Regatach Żeglarskich o Puchar Grodu Staszica przeczytasz w Tygodniku Pilskim już 20 sierpnia.