Zawodnicy Sportów Walki Piła nie zwalniają tempa. Są kolejne sukcesy

Kolejne sukcesy na arenie międzynarodowej odnieśli reprezentanci Sportów Walki Piła.

Pracowicie spędzają czas zawodnicy Sportów Walki Piła. Duży sukces odniósł Miłosz Bogucki, który został brązowym medalistą Mistrzostw Świata Muay Thai IFMA 2024 w kat. U23 - 81kg! Impreza ta odbyła się w greckim Patras. Dla pilskiego zawodnika przepustką do turnieju były Mistrzostwa Polski, w których wygrał trzy walki i został mistrzem naszego kraju.

W pierwszym pojedynku zawodów w Grecji Miłosz Bogucki wygrał z zawodnikiem z Norwegii. Natomiast w walce półfinałowej niejednogłośną decyzją sędziów 2-1 uległ reprezentantowi gospodarzy mistrzostw. Jest to kolejny wielki sukces pilskiego zawodnika, który dwa lata temu był już mistrzem świata juniorów w formule K1. Klubowymi trenerami Miłosza Boguckiego są: Przemysław Drajer (kickboxing i Muay Thai) oraz Przemysław Leniec (boks).

To nie jedyny sukces pilan. Xavier Rzeszut został srebrnym medalistą Pucharu Świata juniorów starszych w K1 w Budapeszcie. Drugi z naszych reprezentantów, Krystian Siek, turniej zakończył poza strefą medalową. Warto dodać, że Miłosz Bogucki i Rafał Andrzejewski wystąpią już 22 czerwca w Bydgoszczy na gali Bydgoski Wieczór Sportów Walki!

Dwoje zawodników Sportów Walki Piła, Antonina Hader i Adrian Drewnowski, zostało powołanych do reprezentowania Polski podczas Mistrzostw Europy w boksie. Wydarzenie to rozpocznie się 21 czerwca w Sarajewie. Antonina Hader przebywa obecnie na ostatnim zgrupowaniu przed turniejem w COS OPO Cetniewo. Jednym z trenerów kadry jest Przemysław Leniec. Natomiast Adrian Drewnowski trenuje w COS OPO Giżycko.