Piła: Polska przegrała z Austrią, ale kibice w pilskiej strefie u Wyspiarza dali z siebie wszystko. Emocje sięgały zenitu - sami zobaczcie!

Martin Nowak
Euro 2024. Mecz Polska-Austria. Kibice u Wyspiarza w Pile dali z siebie wszystko. Zobacz, co się działo w pilskiej strefie kibica Aleksandra Sawińska
Trwa Euro 2024. Polska przegrała dzisiaj (piątek 21 czerwca) z Austrią. Nie tego spodziewali się kibice, ale ich wiara i emocje wykraczały poza wszelkie granice. Zobaczcie, jak wyglądał wieczór kibica w strefie u Wyspiarza w Pile.

Mecz Polska kontra Austria

"Polacy, nic się nie stało...". To zdanie jest często powtarzane przez kibiców piłki nożnej. Dzisiejszego wieczoru też padło wielokrotnie, bo Polska przegrała mecz podczas Euro 2024 z Austrią.

Pierwsza połowa zakończyła się remisem, co w sercach polskich kibiców dawało nadzieję na zwycięstwo. Niestety, druga połowa rozwiała wszelkie marzenia. Austria wygrała 3:1. Była lepsza.

Porażka porażką, w sieci wrze po tym meczu. Kibice - ci, którzy mają jeszcze nadzieję mówią jedno: "Polska musi wygrać z Francją 3:0".

Jakby nie było to warto podkreślić siłę i zaangażowanie kibiców. W pilskiej strefie kibica u Wyspiarza kipiało od emocji. Te sięgały zenitu, ale pokazały jedno: kibice mają serca wielkie jak dzwon i niesłabnącą wiarę w zwycięstwo. A to się ceni! To były piękne sportowe emocje!